Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Gorzuchowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Wieldządz

Wieldządz(Gorzuchowo + 9 km)

399 900 zł89,50 m² 4 468,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 196 m²

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła | działka 3196 m ! rezerwacja! Są miejsca, do których się wraca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Warzywna

Kiszkowo(Gorzuchowo + 10 km)

399 000 zł153,50 m² 2 599,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom na sprzedaż do wykończenia kiszkowo pow. gnieźnieński (20 min do Gniezna) Firma Przyjazne kredyty&nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Mnichowo(Gorzuchowo + 15 km)

529 900 zł100 m² 5 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Mnichowo koło Gniezna. Opis: oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Rejowiec

Rejowiec(Gorzuchowo + 17 km)

930 000 zł114 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowa niższa cena! Zamieszkaj w zaciszu lasu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanym niedaleko Puszczy Zielonki. Cena: 930.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kiszkowo(Gorzuchowo + 10 km)

1 950 000 zł237,40 m² 8 213,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze bestate Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Grudziądz

Mniszek,Grudziądz(Gorzuchowo + 16 km)

925 000 zł134 m² 6 902,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu, który jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim tani w utrzymaniu i gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych? Ta oferta domu na osiedlu Mniszek w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Michale(Gorzuchowo + 15 km)

770 000 zł141 m² 5 460,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni dostępny nowoczesny segment W zabudowie szeregowej - gotowy do zamieszkania Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Boduszewo

Boduszewo(Gorzuchowo + 25 km)

1 480 000 zł185 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Boduszewo (gmina Murowa Goślina). Dom ok. 185m2 wybudowany zaraz obok lasu na działce o powierzchni 2000 m2 składający się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Storczykowa

750 lecia,Chełmno(Gorzuchowo + 18 km)

1 280 000 zł346,20 m² 3 347,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:812 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Chełmno, ul. Storczykowa, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Skiereszewo,Gniezno(Gorzuchowo + 15 km)

699 000 zł93,33 m² 7 489,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny architektonicznie budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gorzuchowo

Gorzuchowo,wielkopolskie

429 000 zł321 m² 1 336,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 105 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w trakcie budowy w Gorzuchowie, działka ma powierzchnię 4105 m2 i posiada dostęp do linii brzegowej Jeziora Gorzuchowskiego. Gorzuchowo to niewielka wieś.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.